Team celebrating by joining hands

Fenerbahçe Futbol Akademisi ile partnerlik

Spor İnovasyon Hızlandırıcı Programı kapsamında Fenerbahçe Futbol Akademisi ile pilot uygulamamızı başlattık! Programın tek Türk girişimi olarak, Futbol Akademisi sporcularına spor testleri yaparak, sporcuların performanslarını geliştiriyoruz.

Göztepe Spor Kulubü ile partnerlik

Birçok sporcusuna test yaptığımız Göztepe Spor Kulübünün A takımı ile buluştuk. Performanslarını bir üst seviyeye çıkarabilmeleri için test sonuçlarını beraber yorumladık.

Team celebrating by joining hands
Man shaking hand in team meeting

Türkiye Halter Milli Takımı ile iş birliği

Uniqgene ekibi olarak İzmir Halkapınar Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirilen Halter Milli Takımı Hazırlık kampını ziyaret ederek yaptığımız testler ile onların performansını arttırmayı ve performans takibi ile aynı Halter Milli Takımı gibi daha pek çok sporcunun en iyi versiyonuna ulaşmalarını sağlamak için çalıştık.

Silikon Vadisi'nde ilk altı

Silikon Vadisi'nde eğitim alma şansı bulduğumuz, Draper Üniversitesi Hero Training Summer programı kapsamında düzenlenen Demo Day’de Uniqgene, 79 girişim arasından ilk 6’ya girdi!

Team celebrating by joining hands
Man shaking hand in team meeting

İTÜ INNOGATE Ödülü

7-8 Aralık 2022’de gerçekleşen Big Bang sahnesinde İTÜ INNOGATE ödülü aldık ve yatırım turumuzu açıklayarak sene içerisinde en çok yatırım toplayan Big Bang 2022 girişimi olduk. Aldığımız $185.000’lık yatırım ve 430.000₺’lik İTÜ Açık ofis desteği, Kuluçka programı ve en önemlisi İngiltere pazarına açılmamızı sağlayack İTÜ INNOGATE ödülüyle birlikte 4.000.000₺’yi aşan bir ödül ve yatırım aldık.

Dubai Seçkin Liderlik Ödülü

Kurucu Ortağımız ve CEO'muz YASEMİN ÜK, konuşmacı olarak katılacağı Dubai'de düzenlenen Health 2.0 Konferansı'nda Seçkin Liderlik Ödülü’nü aldı!

Team celebrating by joining hands